דוכני מזון

בנוסף למתנפחים המרהיבים שלנו שכוללים את כל הצורות, כל הגדלים, כל הסוגים, ולכל הגילאים.
אנו דואגים גם לתאבון ילדכם ולשם כך אפשר להוסיף לאירוע המושלם דוכני מזון, כגון: 
המבורגר/נקניקייה בלחמנייה טרייה עם מגוון של ירקות ורטבים מוגש בצלחת מסודרת עם מפית וכוס שתיה קרה.
 
מלוואח מגולגל עם אופציה לחומוס, רסק עגבניות, חריף, וביצה קשה. המלוואח מטוגן במקום על ידי מחבת חשמלית.
 
פיצות באפייה אישית: אנו מאמינים ביכולת הבישול כבר מהגיל הקטן ולכן יש אצלנו אופציה ליצור בצק ביחד עם הילדים ולהכין פיצות אישיות עם מגוון רחב של תוספות לפי בחירת הילד ולאפות את הפיצה במקום בעזרת תנור אפייה נייד.

מגוון גדול של דוכני מזון ומתוקים

אחרי שאכלנו את הארוחה הטעימה שהטעינה לילדים את המצברים מחדש, יש לנו גם מגוון רחב של קינוחים מתוקים להציע –

מכונת סוכר (שיערות סבתא) כאשר יש אפשרות גם לשיערות סבתא במגוון צבעים!!!
 
מכונת פופקורן ובעזרת המתכון המיוחד שלנו, הטריות, והניקיון הפופקורן של פוםפום יוצא עם טעם שונה ומדהים!
 
מכונת וופל בלגי על מקל (חדש!) בלילה מיוחדת עם השתדלות להפחית כמה שיותר בסוכרים ולשמור על הטעם הנהדר מוגש ביחד עם קצפת וסירופ שוקולד, הקינוח שכל ילד היה רוצה לקבל בסוף יום הולדת!
 
שייקים של פירות העונה מוגשים בתוך כוס שתייה שתתאים את האווירה לקיץ ולפירות הטעימים ותהפוך את השייק למשקה מיוחד עבור הילדים!
 
מכונת ברד דו ראשית/חד ראשית הדבר המרענן ביותר עבור הילדים שמאבדים המון נוזלים בזמן ההנאה הגדולה. ולכן אנו נדאג עם ברד קריר טעים ומיוחד למלא את הנוזלים של ילדכם בחזרה.
 
מכונת שתיה קרה כמו : לימונדה / תפוזים / אשכוליות / מים / מים בטעמים / ועוד מגוון רחב של משקאות.

כמה מילים על דוכני המזון שלנו

כמו הוריהם, גם הילדים קושרים בין אירוע חברתי לבין אוכל, ומחברים בין טעם טוב לחגיגה אמיתית. במקרים רבים, הורים המארגנים אירוע לילדיהם מתלבטים רבות כיצד להבטיח את הנאתם של כל האורחים, ומסתבכים עם הפרטים הרבים הכרוכים בהפקה. דוכני מזון לאירועים של פוםפום נותנים מענה נרחב לפן האופרטיבי הכרוך בהכנת המזון והגשתו, כמו גם לסוגיית הניקיון בסוף האירוע. כך, לצד דוכני הנקניקיות המגישים את הנקניקיות חמות ומהבילות, ודוכני הפיצות שיוצאות טריות מן התנור, ישנן גם עמדות סוכר ומזרקות שוקולד, שיהיה מתוק ושמח. במהלך האירוע, פעילים גם דוכני פופקורן, שיהיה מה לנשנש בין הפעילויות השונות מבלי שיהיה צורך להפסיק אותן.

אחת הדאגות הנפוצות בקרב הורים השולחים את ילדיהם לאירוע שבו דוכני מזון, היא טריותו של האוכל המוגש ומידת ההקפדה על ההיגיינה בעת הכנתו. כמובן, במיוחד בימי הקיץ החמים ובחופש הגדול, אז מתרחשים עיקר האירועים, הדאגה היא כפולה ומכופלת, משום שהחום הוא מקור להתפרצות של מחלות על רקע של מזון מקולקל. פוםפום אירועים מודעים לצורך להקפיד על שמירת חומרי הגלם בימים החמים ולהגיש את המזון אך ורק כשהוא טרי, תוך שימת לב לכל התנאים הנחוצים להיגיינה מרבית. באופן זה, מובטח להורים כי האירוע יסתיים ללא תקלות ובריאות ילדיהם נשמרת תוך תשומת לב רבה.

דוכני מזון הם אטרקציה בפני עצמם: הילדים מוקסמים מן המזרקה שמשפריצה שוקולד כמו באגדות, משערות הסוכר האווריריות שמרחפות להן בסיר, וכמובן: מכל ההתרחשות סביב הכנת המזון עד לרגע שבו הוא מוגש להם חם וטעים. פוםפום מנפחים לך אירוע מתחילתו ועד סופו: החל מן המתקנים המתנפחים המהווים אטרקציה מלהיבה ומרגשת, וכלה בדוכני המזון. דוכני המזון לא רק חוסכים לכם זמן הכנה והתלבטויות באשר לאוכל שיוגש, אלא גם מפנים לכם את זמן האירוע עצמו ליהנות מן המתרחש, מבלי לדאוג למהלכו התקין. הבונוס: לא צריך לשטוף כלים בסוף!