מי אנחנו

פוםפום הינה חברה העוסקת בתחום המתנפחים וציוד לאירועים קרוב ל- 10 שנים. אנו עובדים בכל רחבי הארץ עם עיריות, מועצות, מוסדות חינוך, מפיקים, בריכות שחייה, לקוחות פרטיים ועוד. יש ביידנו ניסיון עם כל סוגי האירועים כולל בר/ת מצוות, חתונות, ימי הולדת, והפקות ענק.

חברת פוםפום שמה בראש ובראשונה את האחריות לילדים, אנו מעסיקים צוות עובדים קבוע, מקצועי ובעל ניסיון רב בתחום ויש ביידנו את כל הרשיונות והביטוחים המיועדים לאירועים קטנים וגדולים כאחד.

כל המתקנים המתנפחים, דוכני המזון והמתוקים עומדים בתקנים המחמירים ביותר של אירופה וישראל.
ברשותינו ביטוחים ואישורים לכל מתקן ומתקן בנפרד, והמתקנים שלנו עשויים מהחומרים האיכותיים ביותר בעולם!
אנו עורכים אצלנו בחברה כל כל תקופה קצרה ביקורות לכל הציוד שלנו, מהדברים הקטנים ביותר ועד לדברים הגדולים ביותר וכל הציוד נבדק בקפידה. ציוד אשר מתחיל להיבלות ולהרס מוחלף מיד בציוד חדש מהסוג הטוב ביותר שנמצא על המדפים בשוק.

ברשותינו מגוון מתנפחים ומתקנים חדישים ומרהיבים בשלל גדלים וצורות המתאימים למגוון גילאיים (מגיל שנה ועד בוגרים). כגון: מתנפחים יבשים, מתקני מים, מתקני אקסטרים, שולחנות משחק ועוד...

בנוסף, יש ביידנו מגוון רחב של דוכני מזון, בר מתוקים הכולל סוכר, פופקורן,שיפודי סוכריות גומי/מרשמלו, מפלי שוקולד, בר פירות העונה, שתיה קרה, מכונת ברד וכל מה שדרוש לאירוע מושלם.

אנו דואגים באופן תמידי לחדש ולרענן את הציוד שברשותנו ולהביא עוד דברים מרהיבים ומדליקים אשר יתאימו לכל אירוע ואירוע.

אנו מפעילים אירועים ומתקנים מתנפחים בכל רחבי הארץ: באיזור המרכז, באיזור השרון, באיזור הצפון, באיזור הדרום, באיזור יהודה ושומרון, באיזור ירושלים והסביבה.
המתקנים המתנפחים שלנו הינם מתקנים גדולים ומיוחדים.
ללקוחותינו יש אפשרות להגיע אלינו למחסן ולהשכיר את הציוד שלנו ולבצע איסוף עצמי (יש לקחת בחשבון שהמתקנים שלנו הם מתקנים גדולים ונדרש בשביל איסוף עצמי רכב מסחרי)
כמו כן יש אפשרות להשכיר את הציוד והמתקנים המתנפחים ביחד עם הצוות המקצועי של פוםפום אירועים והם יגיעו עד אליכם להפיק לכם את האירוע המושלם ביותר!

לפרטים והזמנות
יונתן-0528086824
שי-0523519121


מתקן קפיצות
מגלשת קצף כריש
משטח קפיצה 2
בריכת כדורים
מתקן מתנפח לקטנטנים
מגלשת מים דקלים
גשר צף כדור
מגלשת מים טיטאניק
גשר צף – וויפאאוט
באנג'י ראן
קיר טיפוס צבעוני
אתגרון דקלים
השור הזועם 2
סליידר